O motelu

Motel Silver to obiekt, który jest idealnym miejscem dla osób poszukujących taniego noclegu w pobliżu Łodzi. Jest to motel z parkingiem dozorowanym. Położony jest w bliskiej okolicy miasta Łódź. Nasz motel jest doskonałą alternatywą dla drogich łódzkich hoteli. Nocleg w motelu spełnia standardy dwugwiazdkowego hotelu a oferuje dużo korzystniejszą cenę. Nowoczesne i przytulne wnętrze motelu zapewniają nocleg w komforcie i ciszy.

Z naszego motelu dotrzecie Państwo bardzo szybko autem lub komunikacją miejską do popularnych miejsc w Łodzi. Takich jak:
- Atlas Arena w Łodzi,
- C.H. Manufaktura Łódź,
- Lotnisko im. Wł. Reymonta w Łodzi,
- Siedziba Międzynarodowych Targów Łódzkich,
- C. H. Port Łódź IKEA,
- Dworzec kolejowy Łódź Kaliska,
- Aquapark Fala w Łodzi,
- Ogród Zoologiczny w Łodzi,
- Ogród Botaniczny w Łodzi,
- Łódzka Specjalna Strefa Ekonomiczna.

Motel zapewnia nocleg w pokojach posiadających pełen węzeł sanitarny, dostęp do Internetu w tym Wi-Fi, śniadania serwowane są w formie bufetu szwedzkiego. W naszym motelu możemy także zapewnić Państwu nocleg w pokojach o podwyższonym standardzie. Są to pokoje o większej powierzchni a jeden z nich posiada jacuzzi. W letnie, ciepłe wieczory zapraszamy do ogrodu z miejscem do grillowania. Profesjonalna obsługa i miła atmosfera panująca w motelu gwarantuje idealny pobyt każdemu turyście. Przy motelu znajduje się dozorowany parking dla samochodów osobowych, ciężarowych i autobusów wliczony w cenę.

DLACZEGO WARTO SIĘ U NAS ZATRZYMAĆ:

  • - atrakcyjna cena
  • - dobra lokalizacja
  • - przytulne pokoje
  • - rabaty dla stałych klientów
  • - parking dozorowany